WYNIKI CZWARTEGO MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU MUZYCZNEGO
31 maja 2017 r.

Pierwsze miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach 138 pkt. (Julia Gogola, Natalia Ganczarska, Krzysztof Fuchs)

Drugie miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I st.im. Piotra Świerca w Krapkowicach 109 pkt (Szymon Stęgliński, Julia Wnękowicz, Oskar Kondzioła)

Trzecie miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Jerzego Hellera w Głuchołazach 94 pkt. (Katarzyna Smolińska, Martyna Wierna, Stanisław Gawlik)



WYNIKI TRZECIEGO MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU MUZYCZNEGO
21 maja 2015 r.

Pierwsze miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej im. P. Świerca w Krapkowicach 115 pkt. (Kamil Greschütz, Dawid John, Michał Nowak)

Drugie miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej w Strzelcach Opolskich 80 pkt. (Marcelina Student, Michaella Szłepa, Karolina Majkowska)

Trzecie miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Nysie 78 pkt. (Karolina Pituch, Nicola Sowińska, Tomasz Parcej)



WYNIKI DRUGIEGO MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU MUZYCZNEGO
22 maja 2013 r.

Pierwsze miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej nr 2 im. M. Szymanowskiej  w Kędzierzynie – Koźlu (Radosław Cieślar, Natalia Jahn, Tymoteusz Nachtman)

Drugie miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej im. P. Świerca w Krapkowicach (Adam Różalski, Ewelina Datko, Violetta Ciper)

Trzecie miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Prudniku (Kaja Napiórkowska, Katarzyna Niżyńska, Maciej Łobos)



WYNIKI PIERWSZEGO MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU MUZYCZNEGO
28 październik 2011 r.

Pierwsze miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Prudniku (Maria Rabiczko, Wojciech Żórawski,  Ewa Iwaszkiewicz)

Drugie miejsce – uczniowie z  Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach (Natalia Gospodarczyk, Marcin Kaniowski, Patryk Ciołko)

Trzecie miejsce – uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej nr. 2 im. M. Szymanowskiej w Kędzierzynie-Koźlu (Radosław Cieślar, Natalia Jahn, Tymoteusz Nachtman)